Nezavírám oči, jsem to já

Proč vznikly stránky NEZAVÍRÁM OČI?

Proč název nezavírám oči jsem si vybrala jako název tohoto webu? Každý přece zavírá oči. Když jde spát, někdo když se potřebuje zamyslet, když ho něco bolí, když je mnoho…Tak proč já je na mém webu nezavírám?

Název je symbolický, vznikl hlavně díky stránkám, které mi pomohly a vlastně pomáhají dodnes.

Jsou to stránky, které pravidelně navštěvuji, vlastně je to takový můj každodenní rituál. Proč jsem se ale rozhodla vytvořit stránky právě s tímto názvem? Nejen vzhledem k události, co mne a mé dcery potkala, ale i proto, že přesně tyto témata jsem v nejtěžších okamžicích hledala. Jsou situace, na které nikdo nezná odpověď, ani já ji neznám.

Nechci nikoho poučovat, nejsem žádný odborník, jsem žena, která prožila jako mnoho lidí něco, co jí změnilo celý život. Když jsem s holčičkami zůstala sama, tak jsem často slyšela, že mi každý rozumí. Opravdu? Opravdu někdo ví, jaký mám pocit, co cítím, co se mi honí hlavou, jaká jsem bezmocná, jak těžko hledám cestu dál, jak, jak, jak…Myslím, že pokud to člověk nezažije, tak nemůže chápat.

A proto jsem se rozhodla, že založím tyto stránky. Hlavním důvodem bylo, že když jsem hledala ve zlé době něco podobného, tak se mi nedařilo to najít. Hledala jsem podobné situace, někoho, kdo ví co prožívám, někoho, kdo něco takového zažil. A hlavně jsem se z toho možná chtěla ,, vypsat.“ Teď po čase už si myslím, že zvládnu se s tím takto písemně poprat a budu ráda když se sem budete rádi vracet a budeme společně prožívat příběhy.

Určitě nechci, aby byly stránky smutné, ponuré a že by v nás probouzely jakékoliv utrpení. Ať se stalo cokoliv, jsem hlavně matka a budu ráda, když mi necháte zpětnou vazbu a bude se vám tady líbit…

POJĎME NEZAVÍRAT OČI SPOLEČNĚ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RSS
Follow by Email
Instagram