Spolupráce

Když houbaření není jen lesní disciplína…

Začalo to nevinně. Den jako každý koronavirově stejný, najednou nabral jiný směr. Směr nadějný, řekla bych. Ten den mne totiž oslovil báječný MUDr. Vladař s nabídkou, která se neodmítá.

V rámci naší vzájemné spolupráce mi nabídl produkty, které pomáhají. Nebojte, nechci změnit směr působnosti těchto stránek na internet shopping. Ale nedá mi to a musím se s Vámi podělit o několik věcí. Jednou z nich je ta, že ničemu, co mi údajně pomůže na všechno, nevěřím. Sama ze zkušeností vím, že zázraky se dějí pouze v pohádkách pro děti a co mi nebylo shůry dáno, žádné tabletky nevyřeší.

Takže v okamžiku, kdy mne oslovil OBCHOD ČÍNSKÉ MEDICÍNY, má reakce byla řekněme rozpačitá. Říkala jsem si, jak já mohu posoudit něco tak neuvěřitelného, jako je působení hub na lidský organismus? Výsledky tradiční čínské medicíny byly prověřeny miliony lidí po celém světě, tak co zjistí jedna obyčejná mamina z České republiky?

Se slovy, že nemám koukat darovanému koni na zuby, jsem nabídku přijala. Slovo dalo slovo a na poštovní cestu se za mnou vydala SVATÁ TROJICE. Vzhledem k tomu, že všichni známe expresní doručování naší pošty, měla jsem dostatek času, seznámit se s informacemi o členech mé budoucí neprůstřelné imunity.

CORDYCEPS

Protože dnes všichni dokáží všechno zjistit na základě jednoho kliknutí prstem, nebudu se pouštět do podrobného popisu, v čem všem Vám léčivá houba pyšnící se sympatickým název CORDYCEPS ( HOUSENICE ČÍNSKÁ ), dokáže pomoci. Proto přikládám odkaz zde. Nicméně si dovolím, se u některých léčivých vychytávek trochu zastavit.

  • Zlepšení odolnosti vůči stresu – Myslím si, že v okamžiku, co jsem viděla tuto možnost v popisu, věděla jsem, že s tímto sympaťákem mi bude opravdu dobře. Momentálně se nacházím ve fázi, kdy mne stresuje i pohled na sebe samu do zrcadla.
  • Posílení imunitního systému – Dobrá. Musím uznat, že přilepšit si k chroupání přibližně kila jablek každý týden, nemůže být na škodu.
  • Pozvednutí lidské nálady – Hmm, tak v tomto případě se stávám výhradním odběratelem. Přeci jen snížit počet dní, kdy mne dokáže rozbrečet i změna z letního času na zimní, beru jako dar z nebes.

REISHI

I v běžném životě potřebujeme mít po svém boku někoho, kdo nás podporuje a je nám oporou. Druhým křídlem, které dokonale doplňuje efekt působení CORDYCEPSU je REISHI ( LESKLOKORKA LESKLÁ ). I k ní mám pro Vás dostatek odborných informací zde.

  • Podpora fyzického a mentálního stavu – To, že můj fyzický stav už není jako před lety, poznávám pravidelně každé ráno, když vstávám z postele. A do rozebírání toho mentálního se raději nepouštím. Přeci jen mám dvě dcery, které by zajisté utrpěly šok, kdyby se dozvěděly, jaké myšlenky jejich matku občas napadají.
  • Přírodní prostředek proti stárnutí – Vím, nic se nesmí přehánět. Ale pokud mne tyto kapsle nevrátí do dětských dupaček, zajisté ocením mladistvější vzhled.
  • Podpora spánku – Doby, kdy jsem lehla a usnula spánkem spravedlivých, zmizely s narozením mé první dcery. Od té doby sice ulehnu hned, ale současně mi nastává doba, kdy hodlám evidentně vyřešit všechny problémy světa. Pořád je toto humánnější, než rána z milosti.

CORIOLUS

Poslední člen této léčivé party nese název CORIOLUS ( OUTKOVKA PESTRÁ ). I zde mám odbornější množství informací, které Vám do detailů představí, o koho se jedná.

  • Nejčastěji užívaná houba u různých onkologických problémů – Mohu jen děkovat, že řešení tohoto problému se mne ani mé rodiny netýká. Přesto smekám před čímkoliv, co pomáhá v takto těžkých stavech.
  • Pomoc při infekcích – Co si budeme povídat. Rýmička, tak ta už dokázala potrápit velké množství našich poloviček.
  • Pomáhá likvidovat rakovinné buňky – Myslím si, že netřeba nic dodávat. Tento produkt je top při řešení tolika závažných stavů.

Nenechte se zmást informací o tom, že se jedná o veterinární přípravek. Je pravda, že mne to taky překvapilo, ale vše má své logické důvody, o kterých se dočtete zde. Takže se nemusíte bát, že při používání tohoto přípravku dojde ke změně Vašeho zvukového a pohybového projevu.

Fakta vs. realita

Abych se s Vámi nedělila jen o odborné informace, přidám trochu inspirativních zkušeností. Přiznám se, že už když tyto preparáty ležely v mém zorném poli, cítila jsem se jako bohyně nesmrtelnosti. Pouhý pohled na balení vitality, ve mně probouzel pocit euforie.

Pak nastal den D. Den, kdy má kůra měla započít cestu k postarání se o sebe sama. Nabuzená novými poznatky v životě čínské vědy, jsem čekala mnohé. Od energie srovnatelné s heroickými výkony Supermana, až po mentální stav rovnající se člověku pod náporem antidepresiv.

Světe div se, nic takového po sezobnutí první kapsle nenastalo. Nejspíš to bude tím, že i malé dítě ví, že na některé věci se jednoduše musí počkat. Nebyla to tak docela pravda.

Už po pár dnech jsem zaznamenala jisté změny. Například tu, že můj spánek se nápadně začal podobat překlenovacímu stavu některých zvířat mezi podzimním a jarním obdobím. Nebo tu, že můj pohled na hádající se dcery přestal působit jako lehce vražedný. Dokonce i takovou změnu, že energie, kterou hýřím, tak tu bych mohla dodávat do sousedních obcí.

Nevím, na kolik jsou tyto přípravky na každého z nás účinné. Na někoho působí to, na jiného zase ono. Jen mohu s klidným srdcem říct, že změny jsou vidět. Už jen důvod zklidnit napjaté nervy v dnešní době je perfektní. Pomoci svému zdraví, tak to je k nezaplacení.

Jak se rozloučit závěrem? Chci jen poděkovat. Děkuji OBCHODU ČÍNSKÉ MEDICÍNY za možnost zkusit si něco nového. Něco, co pomáhá. Pokud budete hledat ochotu, vstřícnost a perfektní produkty, mohu jen doporučit. Možná se ještě vrátím s článkem o dlouhodobém působení těchto léčivých hub. Ale nejspíš to bude až uklidím dům, pohrabu zahradu, zaběhám si, projedu se na kole, vymaluji, přistavím další patro…To víte, takto to vypadá, když Váš fyzický stav neví, kdy má přestat…

Protože houbaření opravdu není jen lesní disciplína…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RSS
Follow by Email
Instagram