Nezavírám oči, jsem to já

Řekněte muži jednu z těchto 5 vět a uvidíte, jak rychle ho dostanete do varu

I když jsou muži obvykle stvoření klidná a nemají tendenci projevovat tolik emoce jako ženy, některé věty je dokáží uvést do varu. Zajímavé je, že do největšího varu je vždy spolehlivě dostanou jejich partnerky. Jestli tedy toužíte dodat vašemu vztahu onu pověstnou jiskru, stačí použít jednu z těchto 5 vět.

1. Ale vždyť to škrábnutí není ani vidět.

Milé ženy, uvědomte si jednu věc. Muž je tvor, který si zásadně všímá minima věcí. Byla jste u kadeřníka a těšíte se, že si všimne nového účesu? Chyba, muž by si tak maximálně všiml, kdyby se vaše vlasy rozhodly opustit vaši hlavu. Koupila jste si novou kabelku? Že si jí partner nevšiml? Ale upřímně, co jste čekala od někoho, kdo ani dodnes neví, k čemu je taková kabelka důležitá? Celé odpoledne jste gruntovala společný domov a těšíte se, že vás muž pochválí? Vtipné, jelikož tento gentleman je mnohdy rád, že vůbec trefí domů, natož aby zjišťoval, který kousek prachu změnil své místo.

Ale pokud, náhodou, kdyby, čistě teoreticky se stalo, že vezmete váš společný vůz a nedopatřením se vám ho například podaří opřít o sloupek u nákupního centra, který tam ještě minule stoprocentně nestál, mlčte. Vůz na sobě může sice mít pouze lehkou oděrku, která není patrná ani při bližším prozkoumání, ale v očích muže dosahuje rozměrů Kolského superhlubokého vrtu, kterému se říká Díra do pekla. Proto nepokoušejte osud a původ čehokoliv na jeho milovaném autě raději nekomentujte.

2. Už to bude hotové?

Je úplně jedno, při které situaci tuto větu použijete, protože vždy bude mít podobný účinek. Muž totiž sám nejlíp ví, kdy něco bude hotové. Má čas, nic ho nehoní a když něco dělá, tak to dělá pořádně. Je přeci jedno, jestli to bude trvat 10 minut, 10 dní, nebo pár let, protože tak dokonale jako on, to stejně nikdo neudělá. Položením této otázky docílíte maximálně toho, že pokazí i to málo, co zatím udělal.

3. Na co myslíš?

Děláte průzkum nezjistitelných věcí?. Je malá pravděpodobnost, že vám muž odhalí směr svých myšlenek a dá se pochybovat o tom, že opravdu na něco myslí. Muž totiž pokud nemusí myslet, tak nemyslí. Bere to jako naprosto zbytečnou činnost, kterou nehodlá absolvovat ve svém volném čase. Takže když se ho zeptáte a on vám odpoví, že nemyslí na nic, tak nejspíš opravdu nelže. Jenom ženám tento stav odpočinkové apatie připadá nereálný.

4. Budeš něco jíst?

Dámy, položím vám otázku. Co je pro muže podstatné? Zkusím napovědět. Rodina, jídlo, milostné hrátky, auto a zdroj zábavy ( internet, televize ). Muž nejdříve zaparkuje své milované auto, poté většinou přivítá svou rodinu, pustí televizi a milostné hrátky odloží řekněme na večerní hodinu. Co mu ještě chybí ke štěstí? Jídlo. Osobní životabudič, bez kterého by den ani nebyl dnem, a proto otázka na to, zda bude jíst, je pro něj něco jako se ho zeptat, jestli bude ještě dýchat, nebo to nechá na jindy.

5. Ale můj ex by to udělal jinak.

Jestli chcete okořenit vaši společnou debatu, tak prosím, zkuste říct tuto větu. Muž totiž přímo prahne po někom, kdo mu řekne, že něco dělá blbě a ještě když to navíc vyšperkujete zmíněním svého bývalého partnera. Co muž, to superman. Co muž, to génius, kterému může konkurovat tak maximálně Google našeptávač. Co muž, to samostatná jednotka, která nemá konkurenci a všude byla a všechno zná. Proto se ani náznakem nezmiňujte o jakémkoliv úspěšném konání svého ex, v opačném případě si zakládáte na partnerské katastrofě.

Dostat do varu muže není zpravidla tak jednoduché, jako ženu. Nicméně pokud nemáte plán na dlouhé podzimní večery, některá z těchto vět se jeví jako snadná cesta. Co je taky důležitější, než společné okamžiky, kterým nechybí ta správně mířená jiskra, co myslíte?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RSS
Follow by Email
Instagram