Nezavírám oči, jsem to já

Jak nažhavíte ženu? Řekněte jí jednu z těchto 10 vět!

Jsou věty, které když vypustíme z pusy, tak jich častokrát litujeme. A většinou bývá pozdě na to litovat. Potom jsou ale mezi námi tací, kteří ze sebe dokážou sypat taková slovní spojení, že nad tím zůstává rozum stát – muži. To jsou specialisté v oboru. A nebo sebevrazi. Můžeme si vybrat. Některé jejich věty jsou totiž tak dokonalé, že dokáží nažhavit každou ženu.

Pro snadnější orientaci a přehlednost v následujících větách uvádím MÍRU NEBEZPEČNOSTI ve stupnici 1-10. 1 znamená hladký průběh a stupeň 10 je nejvyšší možné ohrožení. Zde přijde vhod mít připraven batoh poslední záchrany. Ten obvykle obsahuje spodní prádlo, hygienické potřeby a nabíječku na mobilní telefon. Tu pro případ, kdy se po 3 dnech odhodláte zavolat, jestli už můžete domů.

10 vět pro zaručené vzrušení ve vztahu

1) CO JSI ŘÍKALA?

Nemáte náhodou patent na tuto větu? Je patrné, že vám nechybí smysl pro adrenalin. Ruku na srdce, co čekáte za odpověď? Troufám si tvrdit, že reakce bude téměř totožná. ,,NIC!“ Je dobré, čas od času, okořenit partnerský život. Ale všeho moc škodí, proto radím nedráždit hada bosou nohou.

MÍRA NEBEZPEČNOSTI: 8

2) NECHYBÍ TI TAM SŮL?

Další trefa do červeného pozadí amora vaší lásky. Jen si představte, kolik žen touží po muži, co má vytříbené chuťové buňky a se svojí znalostí se rád podělí? Žena, která se celé odpoledne snaží uvařit co nejlepší pokrm k vaší spokojenosti a nakonec bude odměněna dobře míněnou radou? To je sen každé z nás a pro vás to znamená?

MÍRA NEBEZPEČNOSTI: 8

3) MÁŠ PRAVDU!

Žena ví, že má pravdu. Jen vy to kolikrát nevíte. Když doplníte toto tvrzení ještě výrazem člověka, který má za sebou minimálně 24 hodin intenzivního mučení, tak nemůžete čekat pochopení. Proto nikdy zbytečně neklaďte odpor a přikyvujte svému protikladu.

MÍRA NEBEZPEČNOSTI: 6

4) PO KOM TO DÍTĚ JE?

Chápu, jistá je vždy pouze matka. Ale to nejspíš slyšet nechcete, že? Ať se nemusíte příště zase zbytečně ptát, zapamatujte si jednoduché pravidlo. Vše dobré má dítě zásadně po matce. A ten zbytek, vždy po otci.

MÍRA NEBEZPEČNOSTI: 5

5) UDĚLÁM TO ZÍTRA!

Co muž, to Superman. Je nutné používat konkrétní termíny? Stejně ze zítra bude za týden, za měsíc, v příštím životě. Tuhle zdržovací taktiku už známe.

MÍRA NEBEZPEČNOSTI: 5

6) TO AUTO MÁ I PĚTKU!

Jen máloco žena ocení tak, jako trefně cílené rady za volantem vozu. Z vašeho výrazu je nám jasné, že máte odcouváno víc, než my odřízeno. Tak nám nemusíte pořád simulovat autopilota. Věřte, že cestu domů najdeme.

MÍRA NEBEZPEČNOSTI: 9

7) UŽ MLUVÍŠ JAKO TVOJE MATKA!

Ajaj! To už je těžký kalibr. Radím mít batoh poslední záchrany připraven u dveří. Dovolil jste si vstoupit na tenký led vztahu matka a dcera. To v rámci vlastní bezpečnosti nedělejte. Zde už je v ohrožení nejen domácí pobyt, ale i újma na zdraví. Ano, dcery se zpravidla podobají na své matky. A pokud si nepřejete, aby bylo vaše pozemské působení jednorázově ukončeno, tak si toto zjištění nechte pro sebe.

MÍRA NEBEZPEČNOSTI: 10

8) TO SLYŠÍM POPRVÉ

A jestli to nechcete slyšet naposledy, dávejte pozor, kdy větu použijete. Když zjistíte, že žena nereaguje kladně, tak je čas změnit strategii. Dejte najevo svůj neskonalý údiv a s hrůzou ze své nevědomosti řekněte: ,,To si mi neříkala!“ Když ani to nezabere, je čas se vrátit k bodu číslo tři. ,,MÁŠ PRAVDU!“

MÍRA NEBEZPEČNOSTI: 5

9) MYSLÍŠ? JÁ BYCH TO UDĚLAL JINAK!

Odvážným štěstí přeje. Někteří mužští jedinci patří mezi neohrožené druhy. Jak dlouho jim to vydrží, je otázka. Zde je třeba myslet na správné zhodnocení stavu debaty a nepouštět se do boje bez bílé vlajky za zády. V případě ohrožení máváme chlapci, máváme!

MÍRA NEBEZPEČNOSTI: S VLAJKOU 4, BEZ VLAJKY 8

10) UKLIDNI SE!

Láska je krásná věc. Je skvělé ji sem tam okořenit kari kořením lásky. I díky této větě okořeníte vztah. Ale bude to spíš válečným chilli kořením. Úplně si nedovedu představit partnerku, která při slovní přestřelce na tuto větu zareaguje pozitivně. Co chcete docílit, když jí dáte takovou radu? Klid? Je pravděpodobné, že klid mít budete. Na pár dní určitě. Batoh do ruky a vzhůru do klidu.

MÍRA NEBEZPEČNOSTI: 10

Mít harmonický a stabilní vztah je maraton lidského úsilí. Někdy prší, někdy vysvitne slunce. Bez tolerance to nejde. Tak se milé dámy pokusme být co nejchápavější a našim mužům občas prominout zapomenutí bílé vlajky. Vždyť bez nich by byl život neskutečně jednotvárný. Protože jejich umění okořenit partnerský způsob života se ničím nedá nahradit.

Děkujeme pánové…za VŠECHNO

One thought on “Jak nažhavíte ženu? Řekněte jí jednu z těchto 10 vět!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RSS
Follow by Email
Instagram