Nezavírám oči, jsem to já

Neuvěříte, jak lehké může být vytvořit si vlastní MAMAHOTEL

Toužíte po dovolené? Po zaslouženém odpočinku? Sníte o místě, kde se budete mít dobře 24 hodin v kuse, 7 dní v týdnu? Chcete, aby o vás bylo dokonale a bez výhrad postaráno? V tom případě jste na správném místě. Se zárukou mohu vřele doporučit náš MAMAHOTEL.

Hotel se nachází na malebném místě ve Středočeském kraji. Krajina zde má téměř magické kouzlo. Jste nedaleko hlavního města a přitom uprostřed přírody. Ideální pro výlety s dětmi, projížďky na kole, nebo bezcílné procházky kolem řeky Berounky.

MAMAHOTEL

Na co se můžete těšit v našem MAMAHOTELU?

Stravování je zajištěno formou plné penze, švédských stolů, případně bufetu. Naše jídelna je vám k dispozici ve dne v noci. Není problém se postarat o vaše mlsné jazýčky v jakoukoliv hodinu. Preferujete minutky, omáčky, různé speciality? Nic není pro naší MAMAKUCHAŘKU problém. Vašim chutím a požadavkům se vždy přizpůsobí.

V MAMAHOTELU pokaždé dbáme o preciznost úklidu. Naše MAMAPOKOJSKÁ má své nástroje v absolutní pohotovosti a je připravena se postarat o čistotu v celém hotelu. Jakýkoliv nepořádek je pro ni výzva. Nebudete se muset při pobytu o nic starat. MAMAPOKOJSKÁ se stará, vy se bavíte a odpočíváte.

V hotelu doporučuji využít služeb prádelny. V kompletu servisu nesmíme tento bod vynechat. Stačí, když své oděvy necháte volně pohozené kdekoliv v hotelu a víc už není nutné řešit. MAMAPRADLENKA už vše zařídí. Uklidí prádlo, vypere, vyžehlí a složené odnese do pokoje pro vaše další nezbytné užívání.

Mamaslužby pro každého

I přes malebnost okolí se nudíte? Nemáte zrovna svůj den? Potřebujete se pobavit, rozveselit, zabavit? Nic pro nás není problém. Naše MAMAANIMÁTORKA vám zaručeně zvedne náladu a vymyslí program šitý na míru. Nestyďte se požádat o její pomoc.

Toužíte si odpočinout od pracovních povinností? Nemuset nic řešit a vybavovat? Oddávat se pouze sobě a nemyslet na starosti všedních dní? I na tuto určitost v hotelu myslíme. Při pobytu využijte služeb naší MAMASEKRETÁŘKY. Cokoliv za vás obvolá, napíše, zařídí, vykomunikuje. Ničím se nemusíte zatěžovat, nechte to na ní.

Máte starosti, trápí vás něco, s čím potřebujete pomoci, nebo se jen jednoduše chcete vypovídat? Hledáte někoho, kdo vás bez problémů a s trpělivostí vyslechne? I tuto službu nabízíme. Bez předsudků a obav se se můžete obrátit na MAMAVRBU. Bude naslouchat, podpoří vás a uklidní.

Trpíte bolestmi? Nebo jen potřebujete své upracované tělo hýčkat všemožnými masírovacími procedůrami? Jste na správném místě. O vaši tělesnou schránkou se s úsměvem a patřičnou péčí postará naše MAMAMASÉRKA. Uvolněte se a nechte se unášet.

Máte domácí mazlíčky? Nevadí. I ty jsou u nás srdečně vítáni. MAMAANIMALS se o ně s chutí postará. Nakrmí, vyvenčí, uklidí po nich. A samozřejmě se jim bude náležitě věnovat. Můžete si být jisti, že v hotelu nebudou strádat.

Nesmíme opomenout službu MAMATAXI. Tuto nenahraditelnou úsluhu hojně využívají hosté všech věkových kategorií. Potřebujete odvoz kamkoliv? Potřebujete něco vyzvednout? Nic není nemožné. Naše MAMAŘIDIČKA vás dopraví na místo určení. Kdykoliv a kamkoliv. Jejím krédem je – my s vámi, vy s námi.

Samozřejmostí, co se týče vybavenosti našeho hotelu, je přítomnost WI-FI, satelitní televize a nesmíme opomenout plně vybavený MAMABAR. Zde naleznete nealkoholické nápoje a pro potěchu mysli i vybrané druhy nápojů alkoholických.

Určitě se přijeďte k nám podívat, načerpat pohodovou atmosféru a odpočinout si. ,,Ať je léto nebo zima, u nás v MAMAHOTELU je vždycky prima!“

Budeme se těšit na viděnou. Váš MAMABOOMBAND TÝM…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RSS
Follow by Email
Instagram