Nezavírám oči, jsem to já

Tipy na dárky pro náročné puberťáky

Známe to asi každý. Jen stěží dokážeme pochopit myšlenkové pochody našeho puberťáka a když mu máme koupit dárek, ocitáme se v pasti. Naše představy se zdaleka nepodobají těm jeho, protože nic není dostatečně cool a trendy. Teenager se na nás dívá jako na zastaralé zjevení, které nemá nejmenší ponětí o tom, co je v jeho světě in. Ale nic není ztraceno. Zkuste se nechat inspirovat dárky, které ohromí i toho nejnáročnějšího teenagera.

Foťák pro okamžité vyvolání fotek

Každý náctiletý miluje focení a různé technické vychytávky, takže když mu pořídíte instantní foťák, který fotku vytiskne ihned po jejím pořízení, zaručeně mu vyrazíte dech. Většina puberťáků totiž zastává názor, že včera bylo pozdě a všechno musí být ideálně okamžitě, proto tento fotoaparát bude trefa do černého.

S herní konzolí, kdo si hraje, nezlobí

Herní konzole je sázkou na jistotu. Na trhu existuje velký výběr samotných konzolí a různých druhů her a navíc pořízením získáte i přidanou hodnotu. Zajímá vás jakou? Zabavíte svého náročného oslavence na dlouhé hodiny a získáte i chvíli pro sebe.

Zrcátko 2v1 pro malou i velkou parádnici

Ráda se vaše náctiletá slečna parádí a vybitý telefon je jejím posledním okamžikem před smrtí? V tom případě jí pořiďte zrcátko 2v1, které jí bude sloužit nejen jako krášlící pomocník, ale zároveň i jako powerbanka.

Vzhůru za zábavou s dronem

Teenager je koumák. Se zvědavostí lázeňské veverky potřebuje vidět, cítit a zaznamenat vše, co se mu vejde do jeho myšlenkového úložiště. Proto když mu pořídíte dron, tak splníte veškerou jeho touhu po poznání. Může spokojeně a dálkově pilotovat nejnovější technologii a přitom z výšky nasávat informace ze širokého okolí.

Není kabelka jako kabelka

Být moderní a mít vše nejlépe od prestižní značky, tak to už je v dnešní době pro děti posláním. Takže když přemýšlíte nad tím, čím potěšit slečnu v období puberty, tak zvolte značkovou kabelku. Do ní si může schovat všechny své nezbytné drobnosti a navíc bude za opravdovou dámu.

Zápisník moudrostí

Říkáte si, že něco jako zápisník váš potomek v této moderní době nepotřebuje? Opak je pravdou. Protože jeho hlava je nadupaný PC hýřící změtí myšlenek, tak je potřeba jí trochu uvolnit kohoutek. Do zápisníku si může zaznamenávat své pocity, nálady, zážitky a zkušenosti, na které bude jednou rád vzpomínat.

Tričko s youtuberem

Děti mají tendenci vzhlížet k němu, o kom dospělí ani neví, že existuje. Takže zapátrejte v paměti, kdo je momentálně u oslavence v kurzu a kupte mu s ním tričko. Budete in, protože jdete s dobou a dokážete se orientovat v lidech, kteří vládnou internetu a dítě bude mít svou modlu stále u sebe.

A zase to oblečení

Musíte se smířit s tím, že doby, kdy vaše dítě odmítalo jakýkoliv měkký dárek, jsou už dávno minulostí. Oblečení je pro něho nutnost, protože ač jeho skříně praskají ve švech, stále nemá nic na sebe. Co na tom, že jeho představy se zdaleka nepodobají těm vašim, váš teenager prostě nové a značkové oblečení miluje.

Ať už pro puberťáka vyberete jakýkoliv dárek, vždy myslete na tři jednoduché rady. Ať je to cool, ať je to trendy a oslava bude easy. Protože když jdete s dobou a pořídíte mu něco, co ještě nemá a ideálně to nemá ani jeho okolí, zaručeně ho to potěší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RSS
Follow by Email
Instagram