Nezavírám oči, jsem to já

Nezavírám oči, jsem to já

Teď bych Vám ráda napsala něco o sobě. Možná na to překvapivě nevyužívám kolonku o mně, ale nemám v plánu vás zahlcovat množstvím informací o údajích, které ve finále nejsou nijak podstatné. A ty hlavně můžete najít na mém profilu.

Kdo tedy jsem? Kdo je Petra, Petra0313?

JSEM HLAVNĚ MATKA

Jsem ŠŤASTNÁ, protože mám úžasnou, milující a hlavně zdravou rodinu. Jsem VESELÁ, jelikož smích prodlužuje život. Jsem VDĚČNÁ, vděčná za každé nové ráno, které trávím se svou rodinou. Jsem MILÁ, ale pouze na ty, kteří si to opravdu zaslouží. Jsem KAMARÁDSKÁ, pokud mám kolem sebe vstřícné lidi. Jsem VTIPNÁ, to mi říkají mé dcery, ale ano, i taková dokáži být. Jsem TRPĚLIVÁ, samozřejmě jen do jisté míry. Jsem STAROSTLIVÁ, i když vím, že to mnohokrát přeháním.

Jsem ZLÁ, hlavně když trestám zabavením mobilu, nebo vypnutím wi-fi. Jsem PYŠNÁ, protože teď už můžu říct, to nejtěžší jsme zvládly. Jsem PROTIVNÁ, jelikož i ženy mají své dny. Jsem VZTEKLÁ, zvlášť když se mi něco nedaří. Jsem TVRDOHLAVÁ, což není dobrá vlastnost, ale někdy není na škodu.

Jsem MULTIFUNKČNÍ, v plném provozu mám pocit, že potkávám sama sebe. Jsem LÍTOSTIVÁ, obzvlášť u dojemných filmů. Jsem DOCHVILNÁ, radši budu půl hodiny čekat, než abych přišla později. Jsem PŘÍSNÁ, ale tak nějak na oko. Jsem DŮLEŽITÁ, někdy mám pocit, že pokud nejsem doma, tak se ani prádlo nevypere. Jsem SAMOSTATNÁ, pouze do jisté míry, s nářadím jsem nikdy nebyla velký kamarád.

Jsem MÁMA…a to je to, za co jsem šťastná nejvíc. Mám dvě, pro mne dokonalé, dcery. Vím, že neprošly lehkým obdobím a možná proto jsou tak ANDĚLSKÉ, i když už dávno vyrostly z doby své největší roztomilosti. Každý jeden den vím, že jsme tady pro sebe a to je největší dar, který mohu mít.

JSEM MÁMA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RSS
Follow by Email
Instagram