Nezavírám oči, jsem to já

Jak ( NE ) vydržet…Sestry v akci

Jejich revírem je vždy a všude, jejich tempo je vražedné, jejich protivníky jsou rodiče a každý, kdo jim nerozumí. Jsou připraveny ve dne v noci. Jsou to ony, sestry v akci.

Jejich věkový rozdíl není příliš velký, mohou tedy spolu tvořit dokonalé a promyšlené plány. Už od útlého dětství jsou perfektně trénované, je proto potřeba dávat si na ně velký pozor. Většinou totiž útočí ze zálohy. Musíte být stále připraveni, pozor na ně, opakuji pozor na ně!

Dávejte si na ně dobrý pozor

Rychle se učí. To, pokud je poznáte, zjistíte brzo. K vaší smůle to bude znamenat, že to sice brzo zjistíte, ale k ničemu vám to nebude. Nejde je totiž přechytračit. Můžete se o to pokusit, ale já ze své zkušenosti vám to raději nedoporučuji.

Dám vám jednu radu – usmívejte se a tvařte se, že jim rozumíte. Vám to neublíží a jim to pomůže. Mají o sobě vysoké mínění a mám pocit, že v tomto směru u nich hranice není určena, takže směle do toho. Nesmíte ukázat, že se jich bojíte. To by byla cesta do pekel. Ne pro ně, pro vás, věřte mi.

Rády mění pole působnosti. Je to pro ně ideální možnost najít další spojence. A pokud dojde dokonce k tomu, že čas od času změní svoje teritorium, je důležité zachovat chladnou hlavu. Zase se vrátí. Často mnohem lépe vybavené, než odcházely.

Není rozumné postavit se proti nim sám. Je lepší mít alespoň jednoho parťáka. Je jedno koho, jen vám musí krýt záda. nebojte! Fyzicky vám neublíží, ale po setkání se sestrami, může být vaše psychika nalomená. A to není dobré. Budete pak lehká kořist.

Nepokoušejte se je uplatit

Nenechte se ošálit. Mají mnoho tváří a to může být problém. Můžete se sice pokusit je získat na svou stranu a řekněme, jemně je uplatit. Prosím, nedělejte to! Sice se nechají, ale jen v jistý okamžik. A věřte, příště nasadí laťku mnohem výš.

Je tady ještě jedna možnost. Sem tam se stane, že budou nepřipravené. Co to pro vás může znamenat? Jedna je vaše. Mají totiž menší problém se vzájemnou komunikací. Nedohodnou se a může se stát, že se pohádají. V tom případě je sestava rozhozená, bohužel nikdo nikdy neví, na jak dlouho.

Ale pro vás to má jisté výhody. Minimálně tu, že bude jedna ze sester ochotná poodkrýt svojí budoucí strategii. A když ne to, alespoň bude chvilku klid. To zajisté oceníte.

Je zřejmé, že vaše setkání bude ojedinělé a budete na něj dlouho vzpomínat. Samozřejmě v dobrém. Máte velkou výhodu. Můžete kdykoliv odejít a s úsměvem na ně vzpomínat. Třeba na ně ještě někdy narazíte. Jen nezapomeňte na má slova. POZOR NA NĚ! Vím o čem mluvím…

Já s nimi totiž ( NE ) VYDRŽÍM… jsem MÁMA SESTER V AKCI

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RSS
Follow by Email
Instagram